Forum Akademia Matrix Strona Gwna Akademia Matrix
Krtki opis Twojego forum [ustaw w panelu administracyjnym]
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

mam 3 ciemne,

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Akademia Matrix Strona Gwna -> Forum testowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Juukla




Doczy: 25 Sty 2014
Posty: 660
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Nie 12:55, 06 Kwi 2014    Temat postu: mam 3 ciemne,

1 kg.Ale to tak niby ma być poniewaz organizm juz sie w miare przyzwyczaił do Meridii i efekty zaczną być widoczne tak gdzieś za tydzień pod koniec drugiego miesiąc.A już całkiem fajnie będzie przy trzecim miesiącu dlatego lekarze nawet sami sugerują żeby stosować przynajmniej Meridię przez 3 miesiące.
[link widoczny dla zalogowanych]
siemQ mam krecone wloski i niee jestem z nich zadowolon bo zmist ladnych kreconych wloskow mam szope jesli macie jakies pomysly co moge z nimi zrobic piszcie na gg 10632724;] Zaraz po przyjsciu do domu musialam je umyc takie byly oblepione tym wszystkim.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

łużyckiej w krakowie- mają swoją strone internetową i tam jest mapka dojazdu. [link widoczny dla zalogowanych] Krzyki.
Ja też nie chcę za długo u innych przebywać bo wiem jakie to męczące.Moi rodzice i teście niby się cieszą i w ogóle ........ale tylko na przysłowiową chwilę.Bo każdy ma swoje życie i sprawy a z maluchami to ja muszę siedzieć. [link widoczny dla zalogowanych] asery/fotoodmladzanie Witam wszystkie Panie justineee dziwko j**ana sorki za słownictwo Buziaki! [link widoczny dla zalogowanych]
kupilam go w H&M z nowej kolekcji. moze jest to zwiazane z gojeniem sie tkanek miekkich... pozdrawiam Ładne te drugie i modne w tym sezonie. Byłam w Carlo Biani na Wawelskiej kilka miesięcy temu u wychwalanego Daniela. @chce kotka wierzysz w prawo przyciągania? nie stosuję zadnych diet, jem normalnie(tzn.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Panie u Ireny Eris w Promenadzie - mega czysto i profesjonalnie
[link widoczny dla zalogowanych]
a niektorych na to nie stac bo sa biednymi zakompleksionymi studentkami i probuja wszytskiego co pod reka
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Było słychać łamanie pancerza. [link widoczny dla zalogowanych] Jednak w badniu krwi pępowinowej okazało się, że mały też jest zakażony.
zreszta nigdy w calym swoim zyciu nie mialem zadnych tego typu problemow. napisałeś, że możesz jeść wszystko i nigdy nie będziesz miał nadwagi, nie byłabym tego taka pewna, znam dwóch facetów, bardzo podobnych do ciebie, zastanawiam się czy nie jesteś jednym z nich, ale byłoby zabawnie Ciekawa jestem co zaproponuje mi łon. Trzymam kciuki i powodzenia. Dla mnie najwazniejsze w Atkinsie jest to ze nie mam atakow glodu i jak wstaje rano to nie mam takiego myslowego otepienia ktore zwykle miewaj jak jem duzo wegli... [link widoczny dla zalogowanych]
Ogólnie jakbym miała drugi raz kupować to bym się lepiej rozejrzała i kupiła coś nawet za 800zł czywięcej ale lepszego nie z chin!!!! Poza tym nie uważam, żeby było coś złego w mailowaniu nawet przez całą noc z zakonnikiem jeżeli Wam się fajnie gada itd....... Moze ktos napisac tu przepis? to moja ostatnia szansa i on o tym wie. Kiedys zamiescilem juz informacje na ten temat na tym forum, ale napisze jeszcze raz. Ja mam 29 lat i bardzo mi zalezało , bardzo się staraliśmy aby mieć dziecko przed 30, jak widac nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli. czesc dziewczyny mam pytanie-czy u ktorejs z was zamiast miesiaczki wystapily tylko brazowe plamiania podczas kuracji ??
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
A ja nie wiem co wy wszyscy macie do pajakow ze sie ich tak boicie One bardziej sie boja was niz wy ich, mam w domu 2 ptaszniki bialokolonkowe samca i samice oba sa ogromne i nie zamienilbym ich na zadne inne zwierze
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych] czynke-teraz-walczy-o-zycie ,1,5551524,wiadomosc.html
[link widoczny dla zalogowanych]
Przeciętna, normalna dziewczyna...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

cześć jestem nowa na tym forum ale ja już mam za sobą branie meridii i musze powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z efektów jej brania nie wiem co będzie póź niej ale narazie chudłam 10,5kg i czuje się dobra .Moja koleżanka od ktrórej się dowiedziałam o meridii też skończyłą brać ale 2 tygodnie temu i nic jeszcze nie przytyła tyle tylko że je tak samo mało jak w czasie brania meridy buziaki życzę takich samych efektów i zadowolenia jak ja [link widoczny dla zalogowanych] Hey
Ta, w ktorej ci aktorzy tańczą na scenie, pokazane są ich ćwiczenia i jak się charakteryzują;p podajcie prosze wykonawcę i nazwę utworu! Po jakims czasie one ci odrosna!! Już wiesz ? Chyba mozna go zamowić na [link widoczny dla zalogowanych] Więc chyba od razu nie lepiej iść do mężczyzny i darmować sobie ten ból?? [link widoczny dla zalogowanych]
To bardzo pilne! no wlasnie Więc chyba to możliwe, chociaż dziwne mi to się wydaje. Jak ja byłam w Veronie, to to był jedyny bar w mieście, gdzie obcy ludzie do siebie podchodzili, rozmawiali ze sobą i się poznawali. Ostatnio mocno przytyłam, mimo, że nie jem dużo. [link widoczny dla zalogowanych] _magnetyczny_z_pulsem_yk_ct54_orbitrek.html dalej dobrze sie sprawuje bo mam zamiar kupic orbitreka tylko ze mam wątpliwosci czy ten bedzie wytrzymały? Czy to piaskowanie to dla mnie?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Nie mam wiele jak facet, ale mam i chcę się ich pozbyć.
[link widoczny dla zalogowanych]
Moze odrobine konce wysuszone, ale maski sobie z tym radza bez kłopotu. baby toonight\ coś takiego jak coś to proszę powiedzcie bo bardzo mi zależy pozdrawiam i za braki w tekscie przepraszam
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Myjemy się kilka razy dziennie. [link widoczny dla zalogowanych] Życzę Wam wszystkim podobnych sukcesów no i oczywiście trzymam kciuki !!!!
Do Poszukuję... - spróbuj posłuchać tego... - mam podziurawione zęby, kruszą się ( dentysta pytał czy zażywam jakieś leki) Naczytałam się w internecie, że to tak strasznie boli i wgl. Kajka, usg miałam w 5tyg i 4 dniu dokładnie, był tylko pęcherzyk ale zarodka jeszcze nie było widac, następne mam w 8 tygodniu Do komedia: [link widoczny dla zalogowanych]
Dzień 2- czuję się rewelacyjnie- wiem na pewno,że wytrwam.Pa Teraz uwielbiam zakupy! Znam tez angielski, wloskiego 0. A powazaniem - ANNA 6 Pomóżcie mi, próbowałam drogich odżywek, pianek, nic nie dało. nie wiem czy po zakonczeniu 40dni 6 weidera nalezy to powtorzyc, choc wydaje mi sie ze jest to sensowne po jakims czasie, albo wykonywac je systematycznie ale nie z takim natezeniem. Witam,
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Juukla




Doczy: 25 Sty 2014
Posty: 660
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Nie 12:56, 06 Kwi 2014    Temat postu: parki wszystkie.

Nie dalam tylko przecieru pomidorowego,bo z przecierem mi nie smakuje.
[link widoczny dla zalogowanych]
Chudnie sie naprawde super szybko pod warunkiem ze sie przestrzega zasad. mojej córce wypadały wlosy po porodzie jak urodziła syna TO CHŁOPIEC madce podczas ciązy zabiera jakies estrageny i dlatego wypadają włosy dermatolog chybajej powstrzymał wypadanie włosów brała chormony
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Nie wiem ile wypijacie kaw dziennie ale zakladajc ze tylko 2+slodzik +smietanka [link widoczny dla zalogowanych] 2.
Witam, zeby zwiekszyc miesnie potrzebujemy wiekszego obciazenia a mniejszej ilosci powtorzen Ruszyło nie ruszyło ciężko to idzie . znajomosc jezyka okreslam na poziomie hymmm... zaden lek nie jest obojętny dla organizmu i każy może zaszkodzić. [link widoczny dla zalogowanych]
a regularna @ jest juz od ok 4 lat, chociaz od samego poczatku nie mialam duzych odchylen najważniejsze, żebyś pozostała taka jaka jesteś, jedyna zmiana jakiej musisz dokonać to sposób myślenia jest lepszy bo mniej zarabia nie dostanie tyle co ty !!! Ale trzeba ćwiczyć. jak mam dbac o siebie??? Gratuluję ]kwiat] No zapewne to łatwiejsze niż dieta.Hahahaha...ale to taka odmiana bulimii Tylko ze z innej strony przewodu pokarmowego.Gratuluję pomysłu tylko nie wpadnij w uzależnienie bo chyba jeszcze takich poradni które by leczyły taką przypadłość to nie ma.Proponuję 3 razy dziennie podwójną tylko uważaj na zwieracze.No no ...czego te baby nie wymyślą.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Larry ilu u was jest kierowców w oddziale i po ile godzin pracują?
[link widoczny dla zalogowanych]
Pielegnacja to sól fizjologiczna/ morska /azulan / octenisept ! Chłopcy zachwyceni - byliśmy w ZOO w Gdańsku i Oceanarium w Gdyni.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Wasze osiągnięcia tak mnie zmotywowały, że zaryzykuję, a może ten ból pleców to z innego powodu? [link widoczny dla zalogowanych] Chcę znów zacząc weidera, boję się , bo już go kiedyś robiłam i nie dałam rady.
jest sliczna! Jak mi zrobili lewatywę, to się k**wa chyba z 8 razy musiałam wracać do kibla, tak mnie goniło. Od x lat ma ten sam żółty dywan .. w piątek kiedy wziełam 1 Lide przeszl wieczorem znajomi z alkoholem. Do okolic oczu są proste, a potem robi się z nich bujna szopa. [link widoczny dla zalogowanych]
Razem na pewno damy rade! po drugie, co do odkladania kasy to ciezko jest. pozdrawiam Szczegolnie teraz gdy mam dziecko, poznalam duzo kolezanek na placu zabaw, sporo z nich ma podobna sytuacje jesli chodzi o prace tzn jej brak (ja na tle mam najlepiej bo jakby nie bylo prauje choc sa to poczatki), tak wiec oprocz tematow dzieciowych mamy drugi wspolny temat. Sala oczywsicie pojedyncza. Przez to wydaje się krępa, nabita, podczas, gdy faktycznie pewnie jest dość lekka. pozdraw
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Kiedyś w nocy ugryzł mnie w rękę pająk, zrobił się guz pod tkanką przez jakieś 3 tyg.
[link widoczny dla zalogowanych]
Witaj zapewne masz na imię Ania. W piatek powinnam miec wyniki .
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Z tymi cyckami to przesadzili, a ona też jakoś tak nadmiernie się wypinała i na koniec wyglądała pokracznie jakoś. [link widoczny dla zalogowanych] Grzybowska.
On będzie wiedział najlepiej.. amatorka rozporka--- hmm musze zobaczyc jak mam ustawione , moze faktycznie masz racje a ja ostatnio chcialam sobie jeszcze bardziej obciazenie podkrecic. Ja wiem że oczywiście na pewno lepiej jest kupić taki za 1000 zł, firmowy itd buhahaha Ja kupiłam za 400 zł i jakoś udało mi się schudnąć i żadnych kontuzji w trakcie ćwiczeń się nie nabawiłam. 3. większe ryzyko pleśniawek - tak z mojego doświadczenia. [link widoczny dla zalogowanych]
Mam pytanko ile jest guzików w takiej sutannie???????? Dziś otrzymalam wyniki i okazało się, że awidnośc jest wysoka i ze przeszlam toxo przed ciąża. Szukałam w necie porad ,jadłospisów ale w porównaniu z innymi dietami jest bardzo mało informacji. Wszystko co piszę to jest z mojego własnego doświadczenia. Mogę polecić mały, niepozorny salonik na Pradze przy Radzymińskiej, chyba 52. i to sie przyda Wówczas więcej osób skorzysta i nikt nie pójdzie do partaczy.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Pomóżcie bo mnie to meczy.
[link widoczny dla zalogowanych]
Jedni uważają, że powinnam wyciąć póki jestem młoda (31 lat) inni, że nie bo jestem młoda. Powiedzcie mi czy mam sie martwic.W CZD powiedzieli ze powinno spasc ponizej 100 a tu mam powyzej 200.Lekarka powiedziała ze jak z okiem cos bedzie nie tak to łaskawie moge sie pojawicz dzieckiem.A moze wy macie namiary na dobrego lekarza dzieciecego od tokso
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Poelcam (robiłam to po roku przerwy). [link widoczny dla zalogowanych] polecam fryzjerke Eweline
Niestety, po kilku latach umarł śmiercią naturalną, więc na otarcie łez kupiłam sobie nowy - lepszy model... chcialam wszystkich pojnformowac, ze moj turek ciagle nie zmalal i nadal nie ma wlosow na plecach! To super ze jestes już po, i wszystko sie udało. jak rodzilam mojego drugiego syna w pewnym momoencie padłam na podłogę bo tak mi było wygodnie- słyszę a tu mówią dajci jej jakąś szmatę niech tak nie leży- patrzę siedzą dookoła mnie i piją z kubków herbatę i rzucają mi faktycznie jakąś szmatę pod nogi, ale to jeszcze było nic leżę już na łóżku i słyszę- elka zrób jej masaż szyjki macicy- a ja oczywiście z kafetrii dowiedziałam się że to bardzo nieprzyjemny zabieg i pytam jej co tam robisz?- a ona że nic i że to konieczne, to ja jej mówie że niekonieczne i żeby przestała, ona że nie może przestać, to ja ją tak kopnęłam że odleciała na środek sali i przestała- dziecko za chwilkę się urodziło- więc jednak mogła przestać i nie było konieczne, później po porodzie spytałam którą z nich kopnęłam i przeprosiłam oczywiście. Też mnie wkurza zjeżdżający z ramienia pasek , a i jakaś szczególnie elegancka też nie jestem , więc noszę torby coś w rodzaju house`a , a pasek przekładam przez klatę wtedy dobrze siedzi [link widoczny dla zalogowanych]
przeważnie się go stosuję a mianowicie: pojechałam tam ze skurczami i okazało się że nie mają wolnego miejsca. Chetnie bym Ci jakos pomogla ale jak widzisz sama jeszcze nie znalazlam dobrego sposobu na jej zdobycie. Błagam... Hej Dzudinka! trzeci tydzień ciąży. up
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
kalifat




Doczy: 09 Kwi 2021
Posty: 5
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5

PostWysany: Pi 19:12, 09 Kwi 2021    Temat postu:

test

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
kalifat




Doczy: 09 Kwi 2021
Posty: 5
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5

PostWysany: Pi 19:12, 09 Kwi 2021    Temat postu:

niezle

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Akademia Matrix Strona Gwna -> Forum testowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin